11 maja poniedziałek zamknięta została wystawa plastyczna pt. „Czas Wielkanocy czas Wiosny”.
Wystawa została przyjęta bardzo dobrze przez oglądających, niektórzy ze zwiedzających chcieli by nabyć te nasze pozycje wystawowe, zainteresowanie technikami wykonania, chęć nauki tych technik, to bardzo miły akcent dla nas plastyczek. Pani Klaudia nagrała tę wystawę zamieści ją w naszym filmie i z prezentację naszych plastyczek jako osoby.
12 maja godzina 11.00 Zumba Gold
14 maja czwartek godzina 10.00 Zumba Gold
14 maja czwartek godzina 11.00 coczwartkowe spotkanie seniorów, które będzie obfitowało w dużo różnych wydarzeń między innymi imieniny Stanisławy, Zofii, Waldemara, Wojciecha i może jeszcze innych których nie umiem w tej chwili wymienić.
Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia zatwierdzenia sprawozdania finansowe za 2025.
Pani Klaudia będzie filmowała to spotkanie. Jest też pomysł aby wszyscy członkowie Stowarzyszenia zostali przez panią nagrani w plenerze przed Domem Kultury z krótką prezentacją taką jak np. ” Cześć jestem Irena do Stowarzyszenia należę 8 lat pozdrawiam”, czy „pozdrawiam jestem Janka”, lub ” spotkało mnie coś fajnego w życiu że spotkałam tych ludzi pozdrawiam Hania” , może być też ” Pozdrawiam Wojtek”.
Serdecznie zapraszamy Zarząd Stowarzyszenia

Dodaj komentarz